Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

“Sapnis vasaras naktī”: salona „DELUX” atklāšana

2014′ septembris

Mūsu aģentūra organizēja jauna mēbeļu salona „DELUX”, kas specializējas guļamistabu interjera jomā svinīgu atklāšanu.

Lieliskie floristu veidotie dekori un izsmalcinātais cienasts radīja šī pasākuma apmeklētājiem mistikas caurstrāvotu Šekspīra “Sapņa vasaras naktī” atmosfēru. Viesus sagaidīja puķu vainadziņiem rotājušās fejas, piedāvājot viņiem arbūzu un granātu nektāru. Modeļu stils bija virtuozo Latvijas apğērbu un aksesuāru brenda Anna Led. modes dizaineru veidots. Guļamistabas slīga brīnišķīgos ziedos. Viesi ielūkojās sava likteņa laimīgajos noslēpumos un mācījās tulkot sapņus. Vadītājs Valdis Melderis izlozē piedāvāja 10 unikālus ar nelielām skandām aprīkotus mūzikas spilvenus, kas sniedz iespēju pirms iemigšanas paklausīties mūziku vai audio grāmatu. Noslēgumā vakara viesi mielojās ar svētku torti, dalījās iespaidiem, ļāvās iepirkšanās priekam un neaizmirsa arī izbaudīt salona DELUX ērto un daudzfunkcionālo gultu sniegtās sajūtas.

Saņēmis mantojumā Hanzas savienības meistaru tradīcijas, uzņēmums „DELUX” klientiem visā pasaulē izgatavo gultas un guļamistabas piederumus. Viss, sākot ar audumu un atsperu izvēli līdz gultas rāmja konstrukcijai, šķiedru izklāšanai, pildījumam un izšuvumam, tiek radīts zem viena jumta uzņēmuma „DELUX” ražotnē Igaunijā, Vīlandē.

фотография (43)

Salonā ir pārstāvēta visa gultu kolekcija – izsmalcināta dizaina un komforta iemiesojums. Uzņēmuma „DELUX” projektētāji lielu uzmanību pievērš jaunajām tehnoloģijām. Lielākā daļa gultu modeļu ir aprīkoti ar pulti galvgaļa un citu gultas daļu regulēšanai. Visām uzņēmuma „DELUX” gultām ir veikta intensīva funkciju pārbaude un tiek piešķirta kvalitātes garantija uz 25 gadiem.

„DELUX” spilvenu un segu klāsts izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un rūpēm par apkārtējo vidi. Veselīgu miegu garantē dabīgas antibakteriālas aitas vilnas šķiedras, kas ir unikāla uzņēmuma izstrādne. Turklāt pircēji var patstāvīgi komplektēt spilvena izmēru, piepildījuma līmeni un formu, ņemot vērā individuālās prasības un vēlmes.

Fotoreportāža no pasākuma

Paskatīties video no pasākuma