Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Retro kolektīva VIA „TATJANA” koncerts Rīgā

2014.g. maijs

Pie mums ciemojas labākais Maskavas retro kolektīvs – VIA „TATJANA”.  2014.gada 10.maija uz Kalnciema kvartāla skatuves ziedošajā ābeļdārzā un 11.maija Latvijas rādio (Domu laukums) uzstājās VIA «Таtjana» (http://viatatiana.ru/) – septiņas skaistas meitenes, tērpušās 50.gadu tērpos, kuru repertuārs aptver laika posmu no XX gadsimta 30.-  60.gadiem.

Koncerts aizvedīja klausītājus uz XX gadsimta vidus posmu. Sirsnīgas un draiskas melodijas par mīlestību, draudzību, laimi uz mirkli atgrieza mūs burvīgā laikmetā, kur šņāc patefons, sievietes valkā krepdešīna kleitas, un gaisā virmo smaržu “Sarkanā Maskava” aromāts. Virtuoza stilizācija, skanīgas balsis, asprātīgi aranžējumi un dziesma, kuras mums visiem tuvas kopš bērnības.

Šīs meitenes nevis vienkārši izpilda vecās dziesmas — viņas prot nostalģiju pārvērst maģijā, ikvienu numuru slīpējot kā dārgakmeni. Meitenes ir ļoti atšķirīgas, katrai no viņām sava loma, sava intonācija. Te koķetīgums, te kautrīgums, kuru nomaina huligāniski ritmi un trakulīgas, puiciskas draiskulības. VIA «Таtjana» dalībnieces mums šķiet pazīstamas no nu jau aizvadītā XX gadsimta vecajām kinofilmām un fotogrāfijām. VIA repertuārā ienākušas dziesmas no Utjosova, kā arī Klaudijas Šuļženko, Izabellas Jurjevas, Annas Germanas u.c. repertuāra. Tās ar «bis» saucieniem sveic gan jaunieši, gan cienīgi intelektuāļi, – dažādu vecumu un noskaņojumu cilvēki.

Maskavas iedzīvotāji un viesi dzird un redz VIA “Таtjana” uz dažādu teātru skatuvēm un galvaspilsētas klubos, kā arī meitenes uzstājušās tādos pasākumos kā: Мaskavas Starptautiskais kinofestivāls, festivāls “Kinotavrs”, prēmijas “Zolotoj orel” pasniegšanas ceremonija, augstās modes nedēļa Milānā, televīzijas projektos: Večerņij Urgant, Čto? Gde? Kogda? u.c.

Koncerta organizators: mārketinga aģentūra  „PR LINIJA”.

Pasākuma atbalstītāji:  Kalnciema kvartāls, Riga Apartment, Latvijas radio

afisha-kalnciema_LV2