Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

“Premier Dead Sea” jaunās kosmētikas līnijas “24H Quartz Gem” prezentācija

2014′ septembris

9. septembrī viesnīcā „Europa Royale Riga Hotel” kompānijas “Premier Dead Sea” pastavīgajiem klientiem tika prezentēta tika prezentēta jaunā kosmētikas līnija 24H Quartz Gem, kuras sastāvā ir Nāves jūras minerāli. Pasākuma viesi bija harizmātiskās Malkas Harelas – kompānijas Premier by Dead Sea galvenās kosmetoloģes, kas savos 62 gados izskatās satriecoši, uzstāšanās apburti. 

Rose-Quartz-GemstoneKompānijas galvenā starptautiskā trenere uzskatāmi nodemonstrēja Premier Dead Sea jaunās pretnovecošanas un reģenerējošās līnijas 24H Quartz Gem produktu unikālās iespējas. Ikviens interesants varēja pats pārliecināties par šīs kosmētikas momentāno reģenerējošo efektu, bet vienai pasākuma viešņai palaimējās kļūt par īpašnieci jaunās līnijas ekskluzīvajam komplektam, kura vērtība ir 1000 euro un kurš tika izlozēts prezentācijas laikā. 

Jaunās produktu līnijas 24H Quartz Gem ekskluzivitāti nosaka apstāklis, ka to sastāvā ir rožainā kvarca pūderis, kas, uzklāts uz sejas, rada dabiskas, atkārtotas vibrācijas. Šāda ilgstoša dabiska masāža būtiski uzlabo ādas stāvokli, stimulē šūnu atjaunošanās procesus.

Vēl viens unikāls līnijas 24H Quartz Gem produktu sastāvā iekļautais komponents ir Alpu rozes stumbru šūnas. Tās ir cilvēka ādas cilmes šūnu biostimulatori, kas palielina to aktivitāti, veicinot to atjaunošanos un dzīvotspēju.

Fotoreportāža no pasākuma

Videoreportāža no pasākuma