Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

PR LINIJAI – 15 GADI!

2016′ jūnijs

23. jūlijā jūrmalas atpūtas kompleksā ČAIKA FAMILY BEACH CLUB mēs atzīmējām piesātinātās darbības 15-gadi sabiedrisko attiecību, pasākumu organizēšanas, zīmolu popularizēšanas un producēšanas jomās!

Mūsu jubilejas pasākums apvienoja slavenos Vološina Koktebelas lasījumus un Jūrmalas pludmales atpūtas atmosfēru, un ieguva nosaukumu „Kaija”. Plašā veranda jūras krastā, kas uzbur vasarnīcas atmosfēru, šūpuļkrēsli un zviļņi, jūras vējš un kūrortpilsētas saule… Svētku viesiem bija iespēja izbaudīt intelektuālu atpūtu, nesteidzīgā gaisotnē baudot literārus lasījumus. Pasākuma viesus priecēja poētiskas etīdes aktieru Svetlanas Ivaņņikovas, Tatjanas Lukašenkovas, Danas Čerņecovas, Aleksandra Maļikova sniegumā. Par vakara īpašo notikumu kļuva pazīstamās jaunās Sanktpēterburgas dzejnieces Marinas Kacubas uzstāšanās, kas apbūra ar trāpīgu un sirsnīgu liriku. Pasākumu atklāja džeza ansamblis TANGORIGINALES, liekot pasākuma viesiem ienirt kaislīgajos Pjacollas skaņdarbos un karstajās balkan jazz melodijās. Tāpat ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās komponists un izpildītājs Deniss Meļņiks un ukraiņu džeza ansamblis EARLY BIRD.

Ar izsmalcinātiem cienastiem lutināja pludmales kompleksa ČAIKA pavāri. Lieliskus vīnus bija sarūpējis pasaules vīnu eksperts NOBLE WINE, kā arī ČAIKA vīnzinis. Par ērtu rezidenci ārzemju viesiem gādāja RIGAAPARTMENT. Vakara vadītāju lomā iejutās radio dīva Natālija Oļesika. Savukārt pie DJ pults darbojās PR LĪNIJA uzticamā DJ Natasha Bash.

Dažas publikācijas par notikumu:

epadomi.lv

TVNet