Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

“PR LĪNIJA” dzimšanas diena, vai “MOOD BOARD PARTY”

2013′ 30.māijs

Mēs atzīmējām savas rādošas un profesionālas darbības 12 gadu (wow!) dzimšanas dienu ar “MOOD BOARD” pasākumu, kurā vēlējāmies saviem viesiem dot iespēju gremdēties atmosfērā, kurā dzimst jaunas idejas, attiecības, projekti un idejas, un paraudzīties caur mūsu iedvesmas un aizrautības prizmu.

 „MOOD BOARD” – tie ir mūsu projekti, mūzikas un kino kaislības, stilistiska kompilācija no iecienītajiem laikmetiem un kultūrām un, protams, mūsu draugu, partneru un klientu enerģija un siltā attieksme.

mood_boardKas vēl ir bijis šajā vakarā? Vīns, kino un augļi no Baku tirgus, vasaras dārzs, labākās muzikālās sesijas, kino lielmeistaru – festivāla „Future Shorts Film Festival” dalībnieku īsmetrāžas filmu demonstrējumi un mākslinieces Ilonas Gonsovskas personālizstāde. „Afterparty” „ēdienkartē” ir iekļauta naksnīga pastaiga pa mūsu mīļo Rīgu un dejas klūbā “Bar.Ber.Room.”

Kopā ar mums bija (un ir:)  kinofestivālu organizēšanas kompānija „Crea Promotion”, interjera dizainere Sņežana Kazaka, stiliste Jūlija Verbicka, fotogrāfe Dinara Nikiforova, restorāns „Baku”, Kannu festivāla iecienītākais vīns Mouton Cadet, vasaras naturālie limonādi no “Gourmet Studio Bergs”, gaismas un skaņu nodrošinās kompānija TFM, bet spilvenus – „Cabo Café”, DJ seti no Bar.Ber.Room, dzīva mūzika – Max Kasperoviсh

apskatīs pasākuma video

mood_board2