Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Pilsētas svētkus “Šerloka Holmsa dzimšanas diena” Rīgā organizēšana

2015′ 4.janvārī

2011. gada janvārī Rīga kļuva par pirmo un vienīgu pilsētu pasaulē, kurā svin ļoti neparastu dzimšanas dienu – visslavenākā un visu paaudžu milētā izmeklētāja Šerloka Holmsa dzimšanas dienu. Šis projekts ir veidots ar mērķi piepildīt mūsu pilsētu ar krāšņu un neaizmirstamu atmosfēru, organizēt daudzus interaktīvus pasākumus un pieaicināt tūristus no visas pasaules. Svētku idējas autors un ogranizātors – mūsu aģentūra.

kler

2015. gada 4. janvārī svētki norisinājās jau ceturto reizi. Šogad dalībai “Šerloka Holmsa dzimšanas dienā” Rīgā ierodas misisa Klēra Doila - mākslinieka Sidnija Peidžeta mazmeita. Peidžets ir pirmais ilustrātors, kas ir izveidojis Holmsa tēlu „Strand Magazin” 1891.gadā. Klēra laipni piekrītusi kļūt par kostīmu konkursa žūrijas priekšsēdi. Sidnijs Peidžets ir izveidojis sēriju no 357 zīmējumiem Artūra Konana Doila stāstiem par Šerloku Holmsu.

Bērniem šajā svētku dienā Lielās ģildes telpās darbojās „Holmsu akadēmija”. Visi interesenti varēja apgūt izcilā detektīva dedukcijas metodi. Lielā

s ģildes telpās darbojās arī retro fotosalons.  Pirmo reizi svētkos notika Ginesa rekordu grāmatas cienīgs „flešmobs” – vislielākais Holmsu skaits uz 1km2. Svētku viesi uzlika visspilgtāko Holmsa kinolomu atveidotāju – Vasīlija Ļivanova un Benedikta Kemberbeča – maskas. Tradicionāli visu svētku dienu notika ekskursijas pa Igora Masļeņņikova slavenās telefilmas „Šerloka Holmsa un doktora Vatsona piedzīvojumi” uzņemšanas vietām.

maski_2Svētku after-party notika restorānā „Tēvocis Vaņa” (Smilšu 16). Vienā no zālēm notika filmu emonstrācija, bet tradicionālo torti no misisas Hadsones izcepa „Mamkafe”meistari.

Proejktu atbalstīja: «Old City Boutique Hotel», «Double Coffee», «Knoq», okidoki.lv, «Spot Kafé», vietu koncertam laipni piedāvāja «Mīlestības egles Ziemassvētku tirdziņš».

Pāsakuma mājas lapa: www.holmes.lv

Pirma kanāla reportāža

RTVI reportāža

 TV5 reportāža

mixnews.lv reportāža

fotoreportāža

fb_icon  pasākums FACEBOOK