Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Kluba-restorāna “ONEGIN” atklāšana

2013′ 25. aprīlī
klubs-restorāns ONEGIN (Dzirnavu 57)

Klubs-restorāns „ONEGIN” ir Rīgā iemīlējušos pēterburdziešu projekts. Kluba divstāvu telpu veido trīs plašas zāles: restorāns-klubs, cigāru istaba un deju zāle, kas noformētas vienotā stilā. Interjerā pārsvarā ir izmantots dizains ampīra stilā, kas savienojumā ar ekskluzīvām mūsdienīgām detaļām akcentē Puškina laika eleganci.

Jaunā kluba atvēršana izraisīja vēl neredzētu interesi un ažiotāžu, kļuva par Rīgas auditorijas sabiedriskās dzīves notikumu. Pasākuma organizēšana, PR un reklāma – PR LINIJA.

Aģentūras uzdevumi:

  • Jauna klūba prezentācija;
  • Kluba imidža un tā filozofijas demonstrēšana;
  • Partnerattiecību veidošana ar medijiem;
  • Publikācijas presē

Restorāna nosaukums, virtuve, interjers n tehniskās iespējas noteica atklāšanas programmas repertuāra izvēli.

Lai radītu Pēterburgas rezidences atmosfēru, Rīgā ieradās īpaši viesi: kā vakara vadītājs uzstājās teātra un kino aktieris – šoumens Andrejs Urgants, ar savu krāšņo baritonu apbūra Marinskas teātra solists Vladimirs Samsonovs, un klausītāji ilgi neļāva noiet no skatuves komponistam un dziedātājam Igoram Korneļukam. Firmas uzkodas, kokteiļi, dejas un uguņošana – draudzīgā, siltā un patiesi pēterburdziskā vispārējas jautrības atmosfēra nebeidzās līdz pat rītam.

oneginRezultāts: pasākums guva vērienīgu publicitāti: vairākas publikācijas un reportāžas, intervijas ar kluba īpašniekiem un TV-sižeti no atklāšanas pasākuma.

apskatīt fotoreportāžu

iepazīties ar atskaiti