Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Jaunas kolekcijas “Notte” prezentācija veikalā “Max&Co”

2012′ 4. aprīlī

Veikals “MAX&Co” ,  t/c “Spice”

Itālijas zīmols “MAX&Co” pieder modes namam “Max Mara Fashion Group”. “MAX&Co” apģērbs – ideāl tipiskās itāļu kvalitātes un radošuma, drēbnieku mākslas un mūsdienu tehnoloģiju  sajaukums. “MAX&Co” kolekcija ir uzskatu, kuri pastāvīgi attīstās, vēlmes eksperimentēt un  novatoriskā gara auglis.

Zīmola “Notte” jaunās kolekcijas prezentācija un notikuma sabiedrisko attiecību aktivitātes tika uzticētas mūsu aģentūrai.

Aģentūras uzdevumi:

  • Jaunas kolekcijas prezentācija;
  • Mērķa auditorijas informēšana par notikumu;
  • Brenda imidža un tā filozofijas demonstrēšana;
  • Klientu lojalitātes veidošana;
  • Kreātīvas atmosfēras radīšana;
  • Publikācijas presē

maxunco-005-460x310Koncepts: slavenā Itāļu zīmola “MAX&Co” veikals pārtapa par īstu pavasara dārzu. Piejūras villas gaisotnē, ar dzirkstošiem vīniem un svaigo ziedu aromātiem tika prezentēta kapsulkolekcija “Notte” no “MAX&Co”. Viesi baudīja pavasara uzkodas, gardus augļus, un šampanieti, kā arī saņēma ekskluzīvās dāvanas no “MAX&Co”.  Vakara vadītāja – Agnese Zeltiņa. Speciālie vakara viesi – Mr. Simone Cervi /Export Manager at “MAX&Co”/ un Ms. Elena Migliari /”MAX&Co” International Department/.

Viesiem būja unikāla iespēja piedalīties radošā darbnīcā kopā ar floristu un radīt savu unikālo ziedu kompozīciju/aksesuāru.

Rezultāts: pasākums guva vērienīgu publicitāti: vairākas publikācijas MIL, stailings vadošajos glancētos izdevumos un reportāžas ziņu portālos un soc.tīklos.

skatīties reportāžu

apskatīt atskaiti