Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Maskavas muzikanta Мišas Luzina koncerts

1014.g. maijs

Koncerttūres «Ziemeļu bossanova»  ietvaros Rīgā uzstājās talantīgais Krievijas izpildītājs Мišа Luzins 

2014.gada 15.maijārestorānā Aqua Luna (Andrejostas 4) norisinājās populārā Krievijas muzikanta Mišas Luzina uzstāšanās. Romantisko dziesmu ironiskums, Bossa novas ritmi, vēlēšanās dejot un mīlēt – tāds ir bijis pasākuma noskaņojums.

Miša Luzins sacer un ģitāras pavadījumā dzied romantiskas un ironijas pilnas dziesmas. Tās līdzinās stāstiem no grāmatām vai mazām kinofilmām, tēli un dziesmu rindiņas pēc tam vēl ilgi paliek galvā. Neskatoties uz to, ka gandrīz visas dziesmas – krievu valodā, ārzemnieki tās viegli uztver, pateicoties spilgtajai melodijai, maigajai balsij un ritmam, kas ir piemērots dejai: no roka līdz bossa novai un fankam.

«Mišas jaunradei uzmanību mēs pievērsām vēl pirms vairākiem gadiem, kad viņš parādījās tādos laukumos kā telekanāls „Doždz”, festivāls „Našestvije”, „Kriļja”, radio ēteros „Majaka”, „Radio Maksimum” utt. Iepazīstoties ar mūziķi Rīgā, mēs burtiski uzreiz pieņēmām lēmumu organizēt viņa uzstāšanos rīdziniekiem, kuri prot cienīt patiesu, gaišu mūziku» – stāsta pasākuma organizatore Irena Drozdova, mārketinga aģentūras «PR LINIJA» direktore.

Miša pastāvigi izbrauc turnejās, 2014.gads aizsākās ar uzstāšanos Kijevā, tad jau bija vairāki desmiti kocertu no Tallinas līdz Vladivostokam: Sanktpēterburga, Tallina, Maskava, Jekaterinburga, Omska, u.c..

«Krievijā ir maz mākslinieku, kuri varētu noformēt starpslāni, kas ir analoģisks “autoru-izpildītāju” (singers-songwriters) angloamerikāniskajai videi, – par Mišu Luzinu raksta avīzes „Komersant” muzikālais novērotājs Boriss Barabanovs. – Gribētos ticēt, ka ar viņa parādīšanos var sākt fantazēt, itkā mums pašiem ir savs Džeimss Blants vai savs Džeisons Mrazs. Luzina dziesmas nav uzbāzīgas, ir gaišas un pieejamas, kā pats autors. Normālā muzikālaja vidē tāds smukulītis, turklāt, vēl ar tādu neaizmirstamu materiālu, uzreiz kļūtu par meiteņu spani un nopelnītu kaudzi naudas».

Īpašais ballītes viesis Rita Puma Dreimane, Latvijas grupas „APOFEOZ ORKESTRA” soliste, kā arī Deniss Kirilovs, talantīgs pianists, taustiņinstrumentālists, komponists, aranžētājs no Sanktpēterburgas. Vadītājs un vispasaules vokalizācijas ideologs, grupu «Toys Market», «Ženja Ļjubič», «Po Umolčaniju», «Кruglougoļņik», «Pavlodar i Dinakkord» un citu taustiņinstrumentālists uzstāsies kā koncertmeistatrs, kā arī izpildīs savas autorkompozīcijas.

Pasākuma organizētājs: mārketinga aģentūra „PR LINIJA” / pr-linija.lv

 Mūs atbalstīja: restorāns Aqua Luna, tūrisma projekts „LIKE RIGA”, dizainere Dinara Nikiforova

afisha_ML