Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Starptautiskas rekrutinga kompānijas “Manpower” samita-prezentācijas organizēšana

2008′ aprīlis

“Hotel Bergs”, stikla konferenču zāle

“Manpower Inc.” ir pasaules līderis nodarbinātības pakalpojumu jomā. Kompānijas vispasaules klientu tīkls, kas sastāv no 4400 birojiem 83 valstīs un teritorijās visā pasaulē, uzņēmumam ļauj gadā apkalpot 400 000 klientu, tai skaitā visu nozaru mazos un vidējos uzņēmumus, kā arī pasaules lielākās starptautiskās korporācijas.

Mēs piedāvājām organizēt pasākumu, kas ļaus veidot pozitīvu kompānijas tēlu kā eksperta un profesionāla savā jomā Latvijas tirgū.

Aģentūras uzdevumi:

  • Kompānijas “Manpower” prezentācija
  • Jauno darījumu kontaktu organizācija
  • Kompānijas tēla veidošana un uzturēšana
  • Publikācijas presē
Samita spīkeri:
  • “Manpower” pārstāvniecības Latvijā direktore Viktorija Borodunova
  • “Manpower” ziemeļu nodaļas jauno projektu vadītājs, pazīstams personālvadības speciālists Hans Lindholms
  • Latvijas Darba devēju konfederācijas direktore Elīna Egle

Pasākums paredzēts kā apvienojoša sevī organizatoru un viesu uzstāšanos un neformālu lietišķo saskarsmi ar vieglu furšetu un dzērieniem. Bez tam, mēs vēlējāmies mūsu pasākumā skart rekrutinga nozares dažas aktuālās tēmas kopumā, ar to pašu padarot tikšanos efektīvāku un interesantāku. Galvenais vadmotīvs – „Manpower” – vecākā kompānija nodarbinātības pakalpojumu jomā”. Programma dalās divās daļās – darījumu un izklaides. Darījumu programmas ietvaros uzstājās galvenie pasākuma spīkeri, kā arī viesi. Izklaides programmas elementi pielāgoti darījumu sarunu principam „bez kaklasaites”.

Kopējais pasākuma ilgums – 3-4 stundas

Rezultāts: vairākas publikācijas presē, tai skaitā “Diena”, “Бизнес&Балтия”, “Вести Сегодня”, Internet-portālā “Novonews.lv”. Būtībā tā bija intervija ar projekta un uzņēmuma “Manpower” galveno spīkeri Hansu Lindholmu, kurā tika apskatītas aktuālākās darba tirgus problēmas Latvijā.

iepazīties ar preses-relīzi