Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Labradības izpārdošana GARAGE SALE

Dārgie draugi! 

Jau vairākus gadus pēc kārtas, pateicoties jums un jūsu atbalstam, mums izdodas sniegt palīdzību bērniem, kuri nonākuši grūtībās – internātos un bērnu namos dzīvojošiem bērniem.

Kopā ar jums jau esam uzbūvējuši futbola laukumu, pilnībā iekārtojuši jaunu ēdnīcu, sporta zāli un rotaļu telpas internatā Rasas pērles, desmitiem bērnu regulāri saņem jaunas lietas pirms skolas laika, kā arī ziemas periodā, un tagad mēs plānojam uzbūvēt futbota un renovēt basketbola laukumu sportiskiem bērniem no bērnu nama VITA (zēmak par tiem papildu informācija). Visas atskaites mēs rūpīgi publicējām mūsu lapā Facebook: Labo Darbu Fabrika

Ļoti ceram, ka arī šogad mēs kopā ar jums īstenosim ieceres un lūdzam atbalstīt akciju!

Mūsu GARAGE SALE algoritms nav mainījies – tas ir vienkāršs un caurspīdīgs:

1)   Latvijas dizaineri, mākslinieki, uzņēmēji,  sportisti,  muzikanti, aktieri,  fotogrāfi un citi ar sirds siltumu apveltīti cilvēki  sniedz pārdošanai labdarības akcijā jebkuras kvalitatīvas un, vēlams,  jaunas preces. Vispirmām kārtām tie ir dizaineru veidoti tērpi, aksesuāri, gleznas utt.

2)   Izpārdošanas apmeklētāji iegūs unikālas, Latvijas dizaineru radītas lietas par simbolisku cenu, kā arī Latvijā pazīstamu personu sniegto apģērbu, apavus un aksesuārus.

3)   Visa akcijas laikā iegūtā nauda tiks izlietota bērnu nama vajadzībām  (tieši izlietota nevis ieskaitīta kontā)

Šogad  GARAGE SALE notiks 22. un 23.maijā

kafejnīcas  DALI 1. un 3. stāvā  (Spīķeru kvartāls)

DARBA LAIKS:

22.maijā 15:00 – 21:00, 21:00 – afterparty

23.maijā 11:00 – 15:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

GARAGE SALE 2015 organizatori: bezpeļņas organizācija Labo Darbu Fabrika Ksenijas Maļikovas, Natālijas Oļesikas un Irēnas Drozdovas personā ar mārketinga aģentūras PR LINIJA atbalstu.

Lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs atradīsim visērtāko veidu, kā jums piedalīties mūsu kopīgajā pasākumā: +371 29265693,  +37129287890, garaz.sale@gmail.com

Mūsu  Facebook lapa : Labo Darbu Fabrika

Informācija par bērnu namu VITA

RPBJC struktūrvienībā VITA (Kalnciema iela 131, Rīga) ir ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcija, kura nodrošina  mājokli, pilnu aprūpi, sociālo rehabilitāciju un sagatavošanu patstāvīgai dzīvei bāreņus un bez vecāku gādības palikušos bērnus vecumā no 3 līdz 18 gadiem ar intelektuālajām attīstības traucējumiem. RPBJC struktūrvienībā VITA dzīvo 36 bērni, kuri ir sadalīti trīs grupās. Bērni aktīvi iesaistās sporta aktivitātēs, spēlē florbolu, basketbolu, ziemā spēlē hokeju, piedalās futbola treniņos un pat brauc spēlēt futbolu uz Sankt Pēterburgu.

Mēs pateicamies labdarības fondam «You and Me», kas jau vairākus gadus sadarbojās ar namu VITA  un ar sponsoru palīdzību atbalsta bērnu sporta attīstību. Mēc ceram, ka šogad mums kopā izdosies efektīva sadarbība.

Reportāža par mūsu pagājušās akcijas rezultātiem:

http://lat.mixnews.lv/lv/woman/6900_slavenibu-mantas-iztirgo-par-7018-latiem-foto

http://www.reitingi.lv/lv/news/sabiedriba/78127-labdaribas-izpardosana-garage-sale-ir-savakti-7018-41-ls.html