Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Labdarības brančs no biedrības “Labo darbu fabrika”

2012′ 25. novembriī

restorāns “PINOT”

Labdarības biedrība “Labo Darbu Fabrika” sadarbībā ar restorānu “PINOT” un mūsu aģentūras atbalstu organizēja pasākumu, kura mērķis ir līdzekļu vākšana mācību darbnīcu labiekārtošanai no vardarbības cietušiem bērniem, kas uzturas rehabilitācijas centrā “Rasas Pērles”.

Patecoties pasākuma viesiem, dalībniekiem un sponsoriem tika savākti 1613 lati!

Organizatori izsaka visdziļāko pateicību visiem, kas nav vienaldzīgi pret mūsu sabiedrības problēmām, un ir pacentušies sagatavot interesantu izklaides programmu, izsmalcinātu cienastu un labu, draudzīgu atmosfēru. Piedalīties pasākumā ir piekrituši pazīstami latviešu mākslinieki: grupa “DVINES”, Liene Candy, Natālija Tumševica, Soulful project “DJs Uvis & Janis Danevics-Saxophone”, Dj Natasha Bash, kā arī J. Mediņa Rīgas mūzikas skolas audzēkņi. Viesus izklaidēja burvju mākslinieks Mister Fox. Pasākuma vadītāji: Valdis Melderis un biedrības “Labo Darbu Fabrika līdzdibinātāja” Natāļja Oļesika. 

Pasākuma ietvaros notika Natālijas Jansones (Nataly Jansone), Annas Ledskalniņas (Anna Led), Marijas Vlasovas (Woolings), “Viginty Couture”, “Mijen”, “Sovereig Coulture”, “Tagil”, “TDaniell”, Irinas Skladnova, “M Couture”, “Belka” piedāvāto kolekciju priekšmetu un aksesuāru izpārdošana.

skatīt reportāžu no pasākuma

Labo darbu fabrika lapa facebook