Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Rīgas rakstnieka Gennādija Kurkina autorvakars

2012′ 10. jūlijā

viesnīca “Elizabete” (Dzirnavu 2)

Siltā vasaras vakarā viesnīcas “Elizabete” terasē mēs organizējām jauna Rīgas rakstnieka un mūsu drauga Gennādija Kurkina autorvakaru. Tēma un pasākuma gaisotne tika veltīti dzimtai un mīļai Rīgai – iedvesmas, bērnu pārdzīvojumu, vilšanās un paradogsu pilsētai.

Lasījumu programma ar vienojošo nosaukumu „Made in Riga” sastāva no 2 daļām ar muzikālo pauzi pa vidu. Autors nolasīja stāstus, noveles, esejas, miniatūras un skices, caurstigotus ar smalku, labestīgu humoru, maigumu, mīlestību, dažreiz skumjam, un, bez šaubām arī ar kādu gudrību (c).

Speciālā viešņa – rakstniece Andra Manfelde ar nelielu autores setu.

PR-plakat-Gena-A1-PRINT

Izvilkums no autobiogrāfijas.

 „G.Kurkins 1975. — 3127.g. Ir piedzimis nepieciešamībā, divu sakaru inženieru sakaru sakarā. Ir pabeidzis „PSRS Sakaru Ministrijas” bērnu dārzu, ar izcilību un zilu lidmašīniņu. Skola Nr. 40 ir devusi angļu valodu, nevērību realitātē, un pirmās veiksmīgās seksuālās pieredzes svarīguma izpratni. Vēlējās iet slidenu celiņu, taču brīnumainā kārtā ekonomiski izglītojās RSEBAA, ar ko savaldzināja vecākus. Apprecējās, ar ko viņus apbēdināja. Uzskata sevi par rakstnieku. Īstenībā, ir „pīlītes” par dzīvi, kas kādam pēc baumām ir interesantas. Kāds jau uzskata viņu par savējo, pārēji arī saklausījušies kaut kādas nešpetnības. Aizmāršīgs. Dižmanīgs. Aizmāršīgs. Divus gadus atpakaļ bija neuzmanīgs un ir izlaidis savu stāstu krājumu ar iesauku „SPĒLE” naftas un saules pilsētā Baku, kas pagāja nepamanīts Eiropas lasītājiem. Šoziem ne bez pieticīgas veiksmes ir stādījis priekšā vienāda nosaukuma programmu „SPĒLE” Kijevā, vienā no tīkla „BABUINS” klubiem. Aicina vēl, bet nogaida – uzsit sev cenu. Paralēli realitātei tiek publicēts Ukrainā. Vakar ir zvanījuši no Maskavas. Kļūdījušies ar numuru, bet tas ir tikai sākums. Producents-aizbildnis: Anastasija fon Kalmanoviča”.