Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Kompānijas “KOLLE BETON” ekspozīcijas koncepcijas izstrādāšana izstādēm “Māja 2005/Māja 2007″

2007`оktobris /2005′ maijs

Izstāzu centrs “Ķipsala”

Uzņēmuma būvmateriālu ražošanas rūpnīca ražo visu marku un veidu rūpniecisko betonu, dažādu veidu un krāsu (ieskaitot «color mix» tehnoloģiju) betona bruģakmeņus, ietvju un ceļu apmales, keramzīta un betona blokus.

Mūsu aģentūra īstenoja visu mārketinga pakalpojumu ciklu saistībā ar uzņēmuma sagatavošanu dalībai izstādē.

Darba etapi:

  • Konkurentu izstādes stendu koncepciju un kreatīvo risinājumu izpēte
  • “KOLLE BETON” stenda kreatīvas un efektīvas koncepcijas izstrādāšana
  • Stenda vizuālizācija, skices izstrādāšana
  • Nepieciešamo dizaina elementu un inventāra meklēšana un izvēle
  • Personāla apmācība darbam pie stenda (fineses un psiholoģija darbā ar apmeklētājiem un potenciālajiem partneriem, noteikumi attiecībā uz darbu stendā, visu izstādes iespēju efektīva izmantošana utt.).

kolle3

Stenda koncepcija izstādē “Māja – 2005″

Uzdevums – demostrēt flīzes “Jūras akmens”, to kombināciju ar flīzēm “Līvu”, kā arī “K-bloks” produkciju. Šīs produkcijas maksimāli efektīvai demonstrēšanai sadalījām 36м2 stendu vairākās funkcionālajās zonās. Katrai zonai atkarībā no demonstrējamā produkta bija savs stilistiskais noformējums. Pirmā zona bija stilizēta kā auto novietne pie dzīvojamās mājas.

Līdzās mājai – zāliens, kurā ar flīzēm klāta auto novietne, izmantojot rūpnīcas “Kolle Beton” produkciju. Tajā novietota “MINI Cooper”  automašīna dzeltenā krāsā (rūpnīcas “Kolle Beton” firmas krāsa).

Otrā zona akcentēja flīžu “Senpilsēta” izmantošanas stilistiku. Neliels «krodziņš» nacionālajā stilā ar izlejamo alu lieliski atrisināja apmeklētāju piesaistīšanas uzdevumu, uzsverot šo flīžu izmantošanas iespēju. Тrešā, «darījumu» zona bija atvēlēta stendam ar izdales materiāliem, tur atradās stenda darbinieku darba vieta un telpa pārrunām ar klientiem.

Stenda koncepcija izstādē “Māja – 2007″

Risinot dažādu rūpnīcā “Kolle Beton” ražoto flīžu un bloku (apmēram 15 veidi) un rūpnīcas “U-Kolle” ražoto dažādas modifikācijas durvju efektīvas demonstrēšanas uzdevumu, mēs sadalījām stenda kopējo platību vairākās funkcionālajās zonās. Vienā no zonām atradās būve no “Kolle Beton” blokiem ar “U-Kollе” iebūvētajām durvīm: stilizētajā  telpā varēja iekļūt pa jebkurām no 4 durvīm, kuras atradās katra savā pusē.

kolle5Stenda otrā zona bija veidota atpūtas zonas stilā piemājas zemes gabalā: uz paaugstinājuma, kura virsma klāta ar “Kolle Beton”  flīzēm, bija uzstādīts stilizēts dīķis ar niedrēm, bet zaļās zāles pārpilnība sekmīgi harmonēja ar dažādu krāsu flīzēm klātajiem pakāpieniem pa ceļam uz dīķi.