Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Jaunas mākslas galerijas Chaikovsky Art Studio atklāšana

2014′ novembris

Mūsu aģentūra organizēja svinīgo jaunās mākslas galerijas Chaikovsky Art Studio atklāšanu (Pumpura 5). Tā ir Latvijas moderno mākslinieku dueta – Aleksandra un Violas Čaikovsku, kas strādā abstraktā ekspresionisma un impresionisma stilā, radošā telpa. Autoru spilgtie un dzīvie audekli izstādīti četrās galerijas zālēs, kas darbosies kā individuāliem kolekcionāriem un profesionāļiem iepircējiem paredzēta izstāžu telpa.

Vakara viesi iegremdējušies omulīga radošā gaisotnē: ir veikuši nesteidzīgu pastaigu pa galeriju atbilžu meklējumos uz mākslas izzinošu kvestu pēc Čaikovsku gleznām; ņemuši dalību radošā darbnīcā gleznas „Dolphin” nospieduma pārcelanai uz audumu sietspiedes tehnikā. Rezultātā gaismu ieraudzīja oriģinālie krekli ar autora printiem.

Viola_Aleksanrd_ChaikovskyAleksandrs un Viola jau daudzus gadus dzīvo, pārvietojoties starp Latviju, Itāliju, Ameriku un Krieviju, iemiesojot savu dzīves pieredzi, iespaidus un jūtas savos audeklos. „Abstraktā glezniecība ne vienmēr ir viegli uztverama, taču tā nes tādu pašu vēstījumu un idejas, kā tradicionālā klasiskā māksla,” – stāsta māksliniece Viola Čaikovska. – „Mainās laiki un izteiksmes līdzekļi, bet mākslinieka nododamās domas, jūtas un emocijas paliek iepriekšējās.”

Apskātīt reportāžu no pasākuma