Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Jaunā svara korekcijas centra svīnīga atklāšana

2014′ jūnijs

Ar mūsu aģentūras atbalstu norisinājās jaunā svara korekcijas centra „Cerība resnīšiem” oficiālā prezentācija. Jaunās drošās un efektīvās svara korekcijas programmas izveidotāji sola, ka no šodienas tievēšanas process neasociēsies ar mokām, bet kļūs par skaistuma un veselības iegūšanas rituālu. Pasākums notika galvenajā Centra birojā: Jomas 86 /Jūrmala/.

atklashana_017Prezentācijā galvenais centra dietologs Eduards Konrad pastastīja par individuālas dietas izstrādāšanas metodēm un procesiem organismā, kas ved pie labiem rezultātiem.

Pasākuma viesi piedalījās origami darbnīcā, kā arī visiem bija iespēja nosvērties svaros ar ķermeņa sastāva analizatoru un uzzināt savu ķermeņa tauku procentuālo sastāvu, kopējo ķermeņa ūdens daudzumu, muskuļu masu un fizisko līmeni, virspusējo tauku daudzumu, kaulu svaru un metabolisko (vielmaiņas) vecumu.

Svara korekcijas centrs „Cerība resnīšiem” atrodas gleznainā vietā netālu no Aizputes pilsētas, divu ar pusi stundu brauciena attālumā no Rīgas. Tievēšanas programmas pamatā – indivuduāla, sabalansēta diēta, fitness un harmonija ar dabu. Programmas ietvaros paredzēts vienu mēnesi uzturēties kompleksā.

 

Fotoreportāža no pasākuma:

http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/ballites/jurmala-ar-liksmu-balliti-prezente-ceribu-resnisiem.d?id=44593110