Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Starptautiskais festivāls “Šerloka Holmsa dzimšanas diena” Rīgā


2011. gada janvārī Rīga kļuva par pirmo un vienīgu pilsētu pasaulē, kurā svin ļoti neparastu dzimšanas dienu – visslavenākā un visu paaudžu milētā izmeklētāja Šerloka Holmsa dzimšanas dienu. Šis projekts ir veidots ar mērķi piepildīt mūsu pilsētu ar krāšņu un neaizmirstamu atmosfēru, organizēt daudzus interaktīvus pasākumus un pieaicināt tūristus no visas pasaules. Svētku idējas autors un ogranizātors – mūsu aģentūra.

Visu laiku un tautu izcilākā detektīva popularitātes vilnis pēdējos gados ir burtiski pārpludinājis pasaules kino industriju. Šeit jāmin režisors Gajs Riči, kurš manierīgos varoņus pārvērtis īstās Holivudas zvaigznēs, britu aktieris Benedikts Kemberbečs, kurš radījis mūsdienīgu, tomēr īsti Konan-Doiliski intelektuālu tēlu, un krievu piedzīvojumu remeiks, kurā lomas atveido Bojarskis un Paņins. Rīga, kas pēc I. Masļeņņikova slavenās filmas kļuva par dižā detektīva dzimto pilsētu, šo pasaulē aktuālo virzienu atbalsta ar unikālu pasākumu – svētkiem „Šerloka Holmsa dzimšanas diena”.

Šajā svētku dienā sirdij tuvu izklaidi var atrast gan mūsdienu Holmsa pielūdzēji, kuri, tērpušies kostīmos, piedālās gājiena caur visu pilsētu, gan slavenās I. Masļeņņikova filmas cienītāji, kuriem būs organizētas īpašas ekskursijas pa filmas uzņemšanas vietām, gan kinomāni, kuri svētku laikā varēs apmeklēt kinofestivālu, „Sherlock Holmes Cinema”, gan estēti, kuriem būs atvērts retro fotosalons, gan suņu mīlētāji, kuri varēs vērot unikālu suņu parādi.

Ikdienu svētkus apmeklē vairāk nekā 10000 cilvēku. Informācija plašsaziņas līdzekļos – svētku reportāžas visos NVS galvenajos plašsaziņas tirgos (t.sk. Pirmajā kanālā un telekanālā Krievija), kā arī Eiropas, Austrālijas, Ķīnas un Brazīlijas valstīs. Kostīmu parādē svētkos 3 gadu laikā piedalījās vairāk nekā 500 cilvēki no 10 valstīm (Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Lielbritānija, Čehija, Ukraina, Austrālija, ASV, Vācija).

pasākuma mājas lapa www.holmes.lv

apskatīt fotoreportāžu

fb_icon

pasākums facebookā

skatīt publikacijas par svētkiem kopsaviklumu

SH_2014