Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Azerbaidžānas restorāna “BAKU” atklāšana

2013′ 3. jūlijā
restorāns “BAKU” („Teidas”, Dreiļiņi, Stopiņu novads)

Rīgā atvēras Baltijas valstīs lielākais Azerbaidžānas virtuves restorāns „BAKU”, kur var nobaudīt dažādu Azerbaidžānas reģionu tradicionālos ēdienus un gremdēties dāsnuma un viesmīlības atmosfērā. Restorāna „BAKU” saimnieks Azers Mirzalijevs, pateicoties lielajai pieredzei, lieliski pārzina un augstu novērtē Kaukāza virtuves nianses. Viņa pārziņā ir vairāki Azerbaidžānas galvaspilsētas labākie restorāni.

Mēs organizējām restorāna svīnīgo atklāšanu un nodrošinājām pasākuma PR atbalstu. 

Kā ielūgumu katrs viesis saņēma stilizētu kastīti ar rīsiem un safrānu, kas speciāli atvesta no Baku, kā arī tradicionālā plova recepti. Nokļūstot svētkos, viesi uzreiz iejutās dāsnajā un viesmīlīgajā Azerbaidžānas atmosfērā. Pie ieejas lūgtos viesus sagaidīja Baku aktieri nacionālajos kostīmos un personīgi restorāna īpašnieks Azers Mirzalijevs.

photo_Baku_3Cienastam tika piedāvāts aromātisks šerbets kā apsveikuma dzēriens, dolma, šašliks, ļuļa, pahlava, naziks, ievārījumi no riekstiem un ziediem, bet gastronomiskās prezentācijas kulminācijā – iznests azerbaidžāņu svinību galda galvenais ēdiens – plovs, ko pagatavojis restorāna „BAKU” šefpavārs Čelebi Pašajevs.

Viesus apbūra latviešu dziedātājas Annas Marijas uzstāšanās, kura izpildīja dziesmas azerbaidžāņu valodā, un Azerbaidžānas nacionālā ansambļa džigitu ugunīgās dejas. Visi klātesošie piedalījās loterijā un saņēma austrumu vēlējumus, izvelkot tīstokli ar austrumu gudro izteikumiem.

Rezultāts: pasākums guva vērienīgu publicitāti: publikācijas un reportāžas vadošajos Latvjas un Azerbaidžānas MIL.

skatīt video

iepazīties ar atskaiti