Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

visi mārketinga pakalpojumu veidi

Scroll to Top

To Top

Mūsu projekti

Monoizrādes «Ne vārda par mīlestību» pirmizrādes LNO reklāmas un PR-kampaņas

2014-2015′ decembris-marts

13. martā Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē notika monoizrādes «Ne vārda par mīlestību» ilgi gaidītā pirmizrāde tās autora, Latvijas dzejnieka Vadima Avvas izpildījumā.

Iestudējumu «Ne vārda par mīlestību» grūti ar kaut ko salīdzināt: harizmātiskais autora izpildījums skatītāju apbur un iemet jūtu un kaislību virpulī; dzīvā mūzika, negaidītās videoprojekcijas un mūsdienīgā horeogrāfija atnes mums stāstus, tos nemitīgi savijot savā starpā, un ienesot mūsu sirdīs gaismu un mulsinošu aizkustinājumu. Izrādes vieta nav izraudzīta nejauši – LNO valdošā īpašā mākslas aura, Jaunās zāles izmēri un lieliskā akustika pilnībā ļāva autoram realizēt savas izrādes ieceri.Darbs pie izrādes ilga apmēram gadu: autors izvēlējās labākos darbus, ikvienu no tiem pavada izjustas video ainas, dzīvā mūzika un horeogrāfija. Rezultātā daudz pieredzējušā Latvijas skatītāja vērtējumam tiks nodots ļoti personisks stāsts ar patiesām jūtām un emocijām.

«Ja vīrietis un sieviete ir nolēmuši sabojāt viens otram dzīvi – viņus nekas neapturēs. Pat brīnums ne.  Kā ekvilibristi virs bezdibeņa mēs žonglējam ar saviem likteņiem, pilnīgi neievērojot bezdibeni zem kājām  - savās pārdomās dalās Vadims Avva. – Tik ilgi, kamēr jūtas, kuras vēl vakar pazudināja un veda postā, pēkšņi vairs nepaceļ mūs virs drupām līdz pašām kalnu virsotnēm. Tieši šī lieliskā un apbrīnojamā ikdienība tad arī tiek saukta par mīlestību…»

Ne_varda_par_milestibuIzrādes scenārijs un iestudējums: Vadims Avva un Svetlana Keneciusa, klavierpavadījums: lieliskā Inguna Putniņa-Grīnberga, horeogrāfija: burvīgā dejotāja Anna Romenkova. Videoprojekcijas – Raimundas Ģedgaudas un Vladislavs Lakše, projekciju sinhronizācija – Оļegs Aļeksejevs. Projekta ģeneralsponsors: kompānija „MONEY EXPRESS”. Izrādes organizators un PR-atbalsts: mārketinga aģentūra „PR LINIJA”.